Miminka - Newborn focení

 
Focení miminek je ta nejroztomilelší disciplína. Vyfotím Vás i Vaše miminko tak, aby jste si při prohlížení fotografií vždycky rádi připomněli to nejkrásnější období v životě.

Focení se přizpůsobuje hlavně potřebám miminka, takže určitě není problém miminko během focení nakojit, přebalit nebo uklidnit a potom se pokračuje ve focení. 
Proto si prosím na focení vyhraďte alespoň hodinu a půl. 

Na sebe i pro miminko doporučuji světlé oblečení bez výrazných vzorů, obrázků a nápisů. 

Miminku můžete vzít lacláčky, šatičky nebo třeba nějaký pěkný set. Oblečení pro miminko mohu i zapůjčit, doporučuji ale sebou vzít něco, co máte oblíbené aby jste měli na výběr z více možností.

Když si s oblečením pro sebe nebo miminko nebudete jistí, můžete si toho sebou vzít víc nebo není problém před focením konzultovat výběr se mnou.

Během focení se můžete několikrát převléct a nakonec si z náhledů vybrat ty fotografie, které se Vám budou více líbit.

Cena: 2000 Kč  - deset upravených fotografií v digitální i tištěné podobě.

Každá další fotografie nad rámec balíčku/ 150 Kč. Dopravné 8 Kč/ 1 km.

Po focení Vám zašlu náhledy fotografií, kde si můžete vybrat, které fotografie a kolik jich budete chtít.(Minimální počet fotografií k výběru je deset.) Podle počtu vybraných fotografií Vám na e-mail zašlu fakturu. Upravené fotografie pak zasílám do dvou týdnů od Vašeho výběru, když je do té doby částka za focení uhrazena. 


Focení může probíhat v Proseči v ateliéru nebo i u Vás doma, kde je to více lifestylové a může vzniknout spoustu krásných momentek.