Newborn a miminka 

0-1 rok


Focení miminek je ta nejroztomilelší disciplína, na kterou se vždycky moc těším. Vyfotím Vás i Vaše miminko tak, aby jste si při prohlížení fotografií vždycky rádi připomněli to nejkrásnější období v životě.


Focení může probíhat v Proseči v ateliéru nebo i u Vás doma, kde je to více lifestylové a může vzniknout spoustu krásných momentek. Nabízím ale také focení v porodnici do 48h od porodu, nebo kombinované balíčky.


Jak to probíhá 

Focení se přizpůsobuje hlavně potřebám miminka, takže určitě není problém miminko během focení nakojit, přebalit nebo uklidnit a potom se pokračuje ve focení. 
Proto si prosím na focení vyhraďte alespoň hodinu a půl. Nesvazuji miminka do wrapů, ani je za každou cenu neuspávám. Fotím miminka v přirozených polohách v košíčku, kolébce, v náruči rodičů apod.
V případě jakéhokoliv dotazu mi napište nebo zavolejte, ráda Vám všechny dotazy zodpovím.
  

Ateliér nebo doma?

Ateliér 

Focení v ateliéru je více stylizované a tvářička miminka se retušuje ( pupínky, skvrny..). 

Výhody: V ateliéru jsou profesionální světla, dekorace jako košíček, kolébka a další a mohou vzniknout krásné fotografie bez rušivých prvků v pozadí.


Doma

Focení u klientů doma je více lifestylové, bez výraznější rezuše akné, tak jak to doopravdy bylo...

Výhody: U klientů doma vzniknou ty nejkrásnější a autentické momentky, které Vám snadno připomenou nejkrásnější období, když jste si miminko přivezli domů.


Co na sebe?

Na sebe i pro miminko doporučuji světlé oblečení bez výrazných vzorů, obrázků a nápisů. 

Miminku můžete vzít lacláčky, šatičky nebo třeba nějaký pěkný set. Oblečení pro miminko mohu i zapůjčit, doporučuji ale sebou vzít něco, co máte oblíbené, aby jste měli na výběr z více možností. Když si s oblečením pro sebe nebo miminko nebudete jistí, můžete si toho sebou vzít víc nebo není problém před focením konzultovat výběr se mnou. Nedoporučuji černou barvu, ztrácí se v ní detaily a atmosféra fotografie. Ideální jsou barvy hnědá, béžová, krémová, bílá a pastelové barvy.Platba a termíny 

Částka za vybraný balíček se platí po focení na místě hotově. 

Fotografie se následně protřídí a vybrané fotografie Vám zašlu upravené do dvou týdnů. ( U velkých a kombinovaných balíčků si klient fotografie nevybírá, protože získá všechny nejpovedenější.)


Standartní balíčky:

Po focení Vám zašlu náhledy fotografií, kde si můžete vybrat, které fotografie a kolik jich budete chtít.  (Minimální počet fotografií k výběru je deset.) Podle počtu vybraných fotografií Vám na e-mail zašlu fakturu na doplatek. Upravené fotografie pak zasílám do dvou týdnů od Vašeho výběru, když je do té doby částka za focení uhrazena. 


Newborn focení a miminka

0-1 rok

STANDARTNÍ BALÍČKY

Standartní balíček ATELIÉR ..... 2500 Kč / deset fotografií
( každá další fotografie 200 Kč )


Standartní balíček DOMA ..... 1500 Kč / deset fotografií

( každá další fotografie 150 Kč )


VELKÝ BALÍČEK

Velký balíček ATELIÉR ..... 4000 Kč / nejpovedenější fotografie ( minimálně třicet )


Velký balíček DOMA LIFESTYLE ….. 3000 Kč nejpovedenější fotografie ( minimálně třicet ) 


KOMBINOVANÉ BALÍČKY

Ateliér + doma ..... 4500 Kč / minimálně třicet fotografií celkem


Porodnice + ateliér + doma ..... 6000 Kč / minimálně čtyřicet fotografií celkem


Doprava 7 Kč/ 1 km.