Těhotenské focení

Těhotenství a příchod človíčka na svět je pro mě takový malý krásný zázrak. Byla by škoda nemít na toto nádherné období památku. 

Ráda Vám vytvořím fotky, z kterých bude jasná Vaše vzájemná láska a těšení se na miminko. Fotit můžeme v přírodě, v parku, u Vás doma nebo v ateliéru. 

Z pózování nemusíte mít strach, ve všem Vás ráda navedu. 

Na sebe doporučuji oblečení, ve kterém se sami sobě budete líbit a ve kterém se budete dobře cítit. Moc hezky vypadají šaty, halenka…pěkné fotky ale mohou být i v tričku a džínách. Důležité je vyhnout se pestrobarevnosti, vzorům (hlavně přes bříško) , obrázkům a nápisům. Jestli jdete na focení s partnerem, tak by bylo dobré aby jste také ladili spolu navzájem. U mužů se zaměřte na to, aby k Vám barevně ladili a nejléle aby neměli výrazné vzory a nápisy na oblečení. Jestli na focení bude i starší sourozenec, doporučuji  oblečení bez obrázků, nápisů, dobře vypadají neutrální barvy - béžová, hnědá,bílá. Nebo použít jednu pestrou barvu a zbytek neutrální. 
Je možné si u mě oblečení zapůjčit nebo konzultovat Váš výběr. 🙂 

Na focení si můžete přinést fotky z ultrazvuku, bodýčko pro miminko, malého plyšáčka nebo třeba capáčky pro miminko, jestli máte.