Něco málo o mně
 

Vítám Vás na svém webu. Jmenuji se Iveta Sochorová a věnuji se především lifestylovému rodinnému focení. Ačkoliv jsem veliký introvert, na focení nejvíce miluji právě vývoj rodinných příběhů, když fotím zamilovaný pár, poté svatbu, těhotenství, miminko, první vánoční, první narozeniny…a tak dále. Každý jeden příběh mě hřeje u srdce a když sleduji neoblomný čas, je mi velikou ctí tyto důležité okamžiky zaznamenávat.


Fotografkou jsem ovšem až na druhém místě, na tom prvním jsem hrdá máma a manželka. Právě na mateřské se můj veliký fotografický sen začal pomalu stávat skutečností. A tak jsem po svém klasicky dobrodružném životním stylu vyměnila práci na hotelové lodi v zahraničí za volant kamionu, a než jsme s manželem stihli vymyslet další dobrodružství, povedl se nám náš vytoužený malý zázrak jménem Natálka a po ní přišel Adámek. Moje láska k focení mě provázela na všech mých cestách a jsem vděčná, že se tak můj koníček mohl stát mou prací.


Ke každé zakázce přistupuji zodpovědně a lidsky, moc ráda vyfotím i Váš příběh. Vybírat můžete z balíčků mých služeb, nebráním se ale ani novým fotovýzvám.